Kariéra

Pracovné ponuky

V našej marketingovej agentúre hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí sú pripravení zdieľať našu vášeň pre inovácie a tvorbu jedinečných marketingových kampaní. Pripojte sa k nám a pomôžte nám formovať budúcnosť marketingu!

Ak patríš k tým, ktorí sa pred kamerou cítia ako doma, radi ťa privítame u nás v LIČI. V našej reklamnej agentúre sa budeš cítiť nielen ako doma, ale zároveň získaš možnosť stať sa tvárou slovenských i zahraničných kampaní. Aktuálne hľadáme nové tváre na TikTok videá, preto nás v prípade záujmu neváhaj kontaktovať a dohodneme si podmienky spolupráce na základe tvojich skúseností. Email: chovancova@liciad.com | Tel. číslo: +421 918 498 500

BratislavaLocation
1200+Salary
Full-timeTime

Hľadáme kreatívneho copywritera, ktorý sa cíti ako doma s písmenami a má schopnosť prenášať myšlienky do silných a presvedčivých slov. Od tvorby obsahu pre sociálne médiá až po písanie reklamných textov, budete mať príležitosť vytvárať príbehy, ktoré rezonujú s našimi klientmi.

BratislavaLocation
1600+Salary
Full-timeTime

Hľadáme skúseného Account Managera, ktorý bude kľúčovým spojencom medzi našimi klientmi a internými tímami. Táto pozícia zahŕňa budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi, schopnosť zorientovať sa v stratégiách marketingu a zabezpečiť, aby každý projekt bol riadne manažovaný a dosiahol stanovené ciele.

BratislavaLocation
1300+Salary
Full-timeTime

Teraz máš šancu stať sa aj ty súčasťou našej LIČI kreatívnej rodiny! Do tímu hľadáme posilu v podobe mid/senior Graphic Designera, z ktorého/ktorej grafických výstupov nám odstrelí dekel. Ak máš aspoň 2-ročné skúsenosti s programom Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, After Effects, Figma, radi ťa u nás uvidíme.

Nenašli ste pozíciu, ktorú ste hľadali?

Ďakujeme za váš záujem o kariérne možnosti v našej marketingovej agentúre. Momentálne nemáme otvorené žiadne pozície, ale stále radi udržujeme kontakt s talentovanými ľuďmi, ktorí by mohli prispieť k našej budúcej expanzii.