PRINT

OOH

SOCIAL MEDIA

Domino's Pizza
OOH, Print, Social Media

Sieť pizzérií s donáškou, Domino’s Pizza, je známa v celej Európe i Amerike. Prináša cenovo výhodnú pizzu z tých najkvalitnejších ingrediencií!

Zadanie

Pre klienta Domino’s Pizza sme pred samotným spustením slovenskej launch kampane vytvorili sériu kľúčových vizuálov, ktoré zastrešili POS materiály a stali sa identickou súčasťou tejto značky. Pustili sme sa do tvorby letákov na prevádzky, jedálnych lístkov, ale aj menu boardov a OOH.

Cieľová skupina
Primárne ľudia vo veku 16 až 40 rokov

Realizácia

V 1. kole sme hľadali úderný spôsob komunikácie reprezentujúci príchod obľúbeného amerického brandu na slovenský trh, čo sme sa snažili podčiarknuť aj pri tvorbe menu boardov na prevádzky, letákov a samotných škatúľ na pizzu. Nakoľko sme chceli, aby pôsobili fresh a mladistvo, stavali sme na údernom headline “Svetovo preslávená” a vytvorili sme grafické prvky, ktoré mali “americký vibe”.

Offline

Digital Menuboard

Social Media

Výsledky

Vzniklo niekoľko atraktívnych menu boardov, ktoré sa stali súčasťou prevádzok Domino’s Pizza. Dizajn menu boardov sme zachovali aj pri tvorba printov, a do rovnakej podoby sme pretavili aj jedálne lístky a škatule na pizzu. 

Svetovo preslávenú pizzu sme dostali aj do ulíc a pod headlinom “Svetovo preslávená” sme spustili launch tohto brandu na Slovensku a naše kľúčové vizuály sa stali súčasťou bratislavských citylightov. V rámci medzinárodnej kooperácie s týmto brandom sme sa pričinili o to, že naše grafiky zaujali aj vedenie v Amerike a kľúčové vizuály zo citylightov a POS materiálov sme adaptovali aj do grafík určených pre social media.