EVENT

FOTO A VIDEO PRODUKCIA

SOCIAL MEDIA

Pizza Me Grand Opening Slovensko

Maďarská sieť slice barov Pizza Me je úspešným brandom obľúbeným po celom Maďarsku. Slice bary Pizza Me vynikajú tým, že v ponuke zákazník nájde okrem klasickej pizze aj vegetariánsku či vegánsku, a dokonca aj nutellovú pizzu. Sieť Pizza Me si zakladá na kvalite a búra mýty o slice baroch, nakoľko investuje do kvalitných talianskych a nemeckých surovín. Pizza Me sa podarilo v roku 2023 expandovať aj na Slovensko.

Pizza Me

Zadanie

Nová prevádzka Pizza Me Slovensko otvorila svoje brány v centre Bratislavy. Sieť slice barov známych po celom Maďarsku sa rozhodla expandovať. Od klienta sme dostali jasnú požiadavku. Zorganizovať otvorenie prevádzky, ktoré osloví primárne študentov.

Cieľová skupina
Primárnym cieľom bolo osloviť vekové kategórie ľudí 16 až 25 rokov.

Pizza Me

Realizácia

Na spoluprácu sme oslovili niekoľko lokálnych bratislavských umelcov, ktorých poznajú najmä študenti, aby sme získali pozornosť veľkolepým otvorením. Nakoľko bolo dôležité predstaviť Pizza Me ako kvalitnú značku pizze, ktorá si dáva záležať na talianskych a nemeckých surovinách tej najvyššej kvality, oslovili sme aj moderátorku Beccu, aby po veľkolepom príchode umelcov “na chodúloch”, uviedla značku Pizza Me do pozornosti návštevníkom eventu. Prezentovanie značky sprevádzala ochutnávka sliceov a rozdávanie poukážok na nákup slices “1 + 1 zdarma”.

Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me

Výsledky

Vďaka “pochodu na chodúloch” s vlajkami prezentujúcimi brand Pizza Me sme získali pozornosť
až 250 návštevníkov, ktorí boli súčasťou nielen speváckych vystúpení, ale aj predstavenia značky. Vytvorili
sme content – fotografie, videá, ktoré sa stali úspešným lákadlom do prevádzky Pizza Me na sociálnych sieťach. “Pochod Pizza Me” zanechal nielen veľkolepý dojem v návštevníkoch, ale aj video z tohto eventu získalo 800 000 thruplays na Facebooku a 750 000 thruplays na Instagrame s minimálnou podporou na boosting.

Pizza Me

Získali sme pozornosť až 250 návštevníkov eventu

Pizza Me

800 000 thruplays na Facebooku

Pizza Me

750 000
thruplays na Instagrame