SOCIAL MEDIA

KREATÍVNA STRATÉGIA

FOTO A VIDEO PRODUKCIA

Pizza Me Social Media,
foto a videoprodukcia

Maďarská sieť slice barov Pizza Me je úspešným brandom obľúbeným po celom Maďarsku. Slice bary Pizza Me vynikajú tým, že v ponuke zákazník nájde okrem klasickej pizze aj vegetariánsku či vegánsku, a dokonca aj nutellovú pizzu. Sieť Pizza Me si zakladá na kvalite a búra mýty o slice baroch, nakoľko investuje do kvalitných talianskych a nemeckých surovín. Pizza Me sa podarilo v roku 2023 expandovať aj na Slovensko.

Pizza Me logo

Zadanie

O tom, že aj slice bar môže mať kvalitnú taliansku pizzu nás presvedčila prevádzka Pizza Me, ktorá v roku 2023 expandovala z Maďarska na slovenský trh. Za úlohu sme dostali pripraviť komplexnú Social Media stratégiu Pizza Me pre Facebook, Instagram, TikTok, pričom slovenský obsah adaptujeme aj na maďarský trh.

 

Dôležitou požiadavkou klienta bolo vytvoriť fotografie, ktoré budú poukazovať na kvalitné talianske suroviny v pizzi od Pizza Me. V úvode spolupráce sme si spolu s klientom zadefinovali hodnoty brandu, na základe ktorých sme rozhodli o tom, ako by mali fotografie v príspevkoch vyzerať a čo bude naším cieľom v komunikácii na sociálnych sieťach.

Cieľová skupina
Našou úlohou bolo osloviť cieľovú skupinu vo veku 16 až 35 rokov na Facebooku, Instagrame a TikToku.

Realizácia

V prvom kole našej spolupráce s klientom sme sa venovali kľúčovým aspektom definovania hodnôt značky, čo predstavuje kritický krok pri vytváraní efektívnej vizuálnej identity. Diskutovali sme o základných pilieroch, ktoré sú pre značku najdôležitejšie a ktoré by mali byť jasne viditeľné v komunikačných materiáloch. Následne sme sa venovali definovaniu farebnej schémy pre fotografie a videá, aby sme zabezpečili konzistentný vizuálny prejav.

Pizza Me

Výstupy

Vytvorili sme štruktúru príspevkov a stories so zameraním na primárnu cieľovú skupinu študentov stredných a vysokých škôl:

  1. Tipy na piatkový večer v Bratislave, nočné kluby + Pizza Me (Cross Marketing) 
  2. Interaktívne kvízy so zameraním na funny históriu pizze
  3. Kde nás môžete navštíviť?
  4. Zákulisie výroby Pizza Me
  5. Napísali o nás v médiách
Pizza Me
Pizza Me

Naším cieľom v rámci tvorby Social Media contentu bolo vybrať farby, ktoré nielenže zrkadlia osobnosť značky, ale sú aj príťažlivé a relevantné pre cieľovú skupinu. Vo výsledkoch našej foto a videoprodukcie môžete vidieť komplexnú sériu vizuálnych prvkov, ktoré nielenže efektívne komunikujú hodnoty značky, ale vytvárajú aj emocionálnu väzbu s cieľovou skupinou. Týmto spôsobom sme dosiahli harmóniu medzi stratégiou značky, estetikou a vizuálnou produkciou.

Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me
Pizza Me

Postproduction & Grading

Behind the scenes