SOCIAL MEDIA

KREATÍVNA STRATÉGIA

3D PRODUKCIA

Premac
Social Media a 3D produkcia

Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku a vďaka kvalite a širokému sortimentu výrobkov patrí medzi lídrov výrobcov betónových dlažieb, prvkov záhradnej architektúry a stavebných materiálov. Spoločnosť Premac, spol. s r. o. už od roku 1991 úspešne pôsobí na slovenskom stavebnom trhu. Od roku 2003 je členom medzinárodnej skupiny CRH.

Premac logo
Premac brick

Zadanie

Od klienta Premac, ktorý je najväčším slovenským výrobcom exteriérových dlažieb a orientuje sa primárne na B2B trh, sme dostali za úlohu vytvoriť social media stratégiu, ktorej súčasťou budú aj atraktívne 3D vizualizácie dlažieb a oplotení. Našou primárnou úlohou bolo vytvoriť 3D videá s potenciálom oslovenia fanúšikov na Facebooku a Instagrame Premac. Podmienkou však bolo, aby poukazovali nielen na faktické informácie, ale zároveň pútali pozornosť zaujímavosťami o produktoch, vtipnými faktami a mali potenciál upútať aj natívnym spôsobom. Pustili sme sa teda do kreatívnej formy komunikácie, ktorá dokáže klientovi pomôcť s brand awareness a zároveň bude informovať o produktoch jednoduchou nenásilnou formou. 

Našou úlohou bolo tiež vytvoriť jednoduché infografiky, ktoré by dokázali rýchlo odkomunikovať potenciálnym obchodným partnerom kvality produktov Premac. Bez toho, aby sme siahodlho opisovali faktické informácie, vytvorili sme atraktívne grafiky s primárnym účelom oslovenia obchodných partnerov na Facebooku. A ako to dopadlo?

Cieľová skupina
Pri navrhovaní konceptu videí a infografík sme sa zamerali na primárnu cieľovú skupinu klienta, a to vekové kategórie 30 až 55 rokov, konečných spotrebiteľov, ale aj obchodných partnerov.


Realizácia

V procese realizácie sme sa zamerali nielen na rozpohybovanie jednotlivých častí dlažieb a oplotení, ale aj na detailné vyobrazenie, ktorému porozumie aj bežný používateľ bez technického vzdelania. V 2. kole bolo pre nás dôležité spraviť si sumarizáciu zábavných faktov o stavebných produktoch, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať nudnými. No my sme dokázali, že opak je pravdou. Presvedčte sa sami!

Výstupy