Služby

Kreatívne riešenia pre váš biznis

“We take advertising personally!” Heslo, ktorým sa riadime už 10 rokov nás sprevádza pri menších aj väčších projektoch našich klientov. Značkám pomáhame rásť prostredníctvom inovatívnych stratégií a pri hľadaní riešení využívame najmodernejšie technológie.

Corporate identity

Corporate identity

Komplexné zastrešenie vašej identity značky, ktorá vás bude sprevádzať po celé roky, staviame na poznaní vašich produktov či služieb, preto vychádzame najmä z hodnôt značky a k tvorbe vizuálnej identity pristupujeme individuálne. Postaráme sa za vás o všetko od tvorby loga až po celý dizajn manuál.

Kreatívna stratégia

Kreatívna stratégia

Vďaka rozsiahlemu tímu kreatívcov dokážeme zastrešiť dlhodobú strategickú ideu reklamného zamerania, ale aj jednorazovú videoprodukciu od vytvorenia nosnej myšlienky, zabezpečenia hercov cez profesionálne natáčanie až po kvalitnú postprodukciu. Každú tvorbu kreatívnej stratégie začíname najmä analýzou pozície klienta na trhu a analýzou konkurencie. Samozrejme, zameriavame sa na poznateľnosť značky, a preto uprednostňujeme pred začatím tvorby stratégie najmä podrobný brief, ktorého súčasťou je aj analýza hodnôt značky. 

Pán Majster
Online marketing

Digital

Dlhodobé a strategické budovanie brandu je pre nás kľúčové, preto sa zameriavame na komplexné reklamné kampane na všetkých sociálnych sieťach, ale aj na reklamné formáty Google Ads. Z hľadiska generovania konverzií vytvárame online kampane šité na mieru potrebám zákazníka, preto nájdete v našom portfóliu kampane so zameraním na predaj, ale aj generovanie nových zamestnancov v rámci lead generation. 

Pizza Me
Edo-kin
Web design

Web design

Profesionálny UX dizajn navrhujeme tak, aby dokázal osloviť primárnu cieľovú skupinu zákazníkov. Rôznorodé skúsenosti máme nielen s tvorbou webov, ale aj s tvorbou webových formulárov určených na zber rozsiahleho množstva dát.

Pán Majster
Pán Majster
Foto a video produkcia

Foto a video produkcia

Najmodernejšia high-end technika, vlastný ateliér a roky skúseností sú garanciou kvalitnej foto aj video produkcie. Zabezpečujeme natáčanie i postprodukciu krátkych videí, animácií, ale aj TV spotov v rámci nášho štúdia i outdoor.

Pizza Me
Pán Majster
Print

Tlač

Náš tím DTP grafikov je zodpovedný za vytváranie katalógov, letákov a POS materiálov na vysokej úrovni. Naše portfólio sa vyznačuje širokým záberom a dlhoročné skúsenosti máme nielen s tvorbou menších plagátov pre interné účely firiem, ale aj s prácou na tvorbe billboardov. Sme hrdí na kvalitu našich výsledkov a sme pripravení poskytnúť vám profesionálne a efektívne služby v oblasti grafického dizajnu.

Premac
Performance kampane

Marketingové riešenia

Inovatívne marketingové riešenia na vybudovanie vašej značky a dosahovanie merateľných cieľov sú viac ako 10 rokov v rukách našich skúsených odborníkov. Vďaka rôznorodým poznatkom sme dnes úspešnou fullservisovou agentúrou, ktorá vás prevedie svetom reklamy a strategického marketingu od tvorby kreatívnych riešení až po analýzy merateľných výsledkov.  

Od konceptu po realitu

Náš tvorivý proces v akcii

V 1. fáze kreatívneho procesu tvorby sa zaoberáme najmä analýzou riešení, ktoré sú dostupné a boli už v minulosti aplikované na podobný segment produktov či služieb. Vychádzame z verejne dostupných dát a snažíme sa predchádzať možným rizikám, ktoré v minulosti ukázali neuspokojivé výsledky či ohlasy verejnosti. Inšpiráciu hľadáme v kvalitných zahraničných brandoch a prirodzene, učíme sa aj z chýb iných. Kvantita je v procese brainstormingu paradoxne dôležitejšia ako kvalita, preto je od začiatku tvorby kreatívnej stratégie súčasťou kreovania stratég, art director, copywriter, social media manager, ale aj grafik

Uprednostňujeme najmä techniku brainstormovania mind mapping, v ktorom pracujeme najmä s kľúčovými slovami týkajúcimi sa danej témy. Formou písania a kreslenia sa dostávame k niekoľkým záverom, ktoré diskutujeme primárne so stratégom a snažíme sa verbálnou formou dospieť k výberu najvhodnejších kreatív.

Po úspešnom výbere kreatívnych konceptov prichádza na rad ich konkrétna vizualizácia a podrobný opis. Tím art directora, grafika a copywritera sa podieľa na vytváraní návrhov, ktoré musia presne odrážať stanovené ciele a hodnoty značky. V tejto fáze sa opierame o otvorený dialóg medzi členmi tímu, aby sme zabezpečili, že každý prispieva svojím jedinečným pohľadom a schopnosťami k celkovému výsledku. 

V tejto fáze prechádzame od koncepčnej práce k praktickej exekúcii. Celý pracovný tím robí na detailnej implementácii navrhnutých prvkov do konkrétnych médií a kanálov komunikácie. Každý detail je dôkladne premyslený, aby zabezpečil konzistentný vizuálny a obsahový prejav. Sledujeme najnovšie trendy v dizajne
a technológiách, aby sme zaručili, že naša exekúcia je nielen vizuálne príťažlivá, ale aj technologicky relevantná.

Prečo práve LIČI?

Kľúčové hodnoty

Tímovosť

Staviame na komplexnom zastrešovaní stratégií aplikovateľných na všetky komunikačné kanály, preto
je pre nás dôležité byť ako tím maximálne zosúladený. Upriamujeme pozornosť na súhru a efektívnu spoluprácu.  

Odvaha

Nebojíme sa nových výziev a trendov. Do každej spolupráce sa púšťame naplno a radi objavujeme nové skúsenosti. Vďaka nim vieme neustále napredovať. Nakoľko sme tím mladých ľudí, vieme sa poriadne odviazať a naše práce sú nielen fresh, ale občas aj crazy. 

Kreativita

Tvoríme komplexné kreatívne idey, ktoré sú aplikovateľné na všetky marketingové kanály. V každom zadaní sa snažíme nájsť pridanú hodnotu, ktorá bude hodnotovo a ideovo nadčasová a bude nás sprevádzať naprieč celou marketingovou stratégiou. 

Ochota

Ochota je u nás základ, preto vieme, že náš tím dokáže pružne reagovať na zmeny, ale aj ad hoc zadania, ktoré vám pripravíme obratom.